Stüdyo > Tasarım Hizmetleri > Master Plan Tasarımı

http://as.greyspot.co.uk/img/repository/Masterplanning.jpg  

Bir master planın başarısı, ancak üretildiği zamandan uzun zaman sonra ölçülebilir. Tasarımın değeri, kapsamlı stratejik düşünme ve analizlerin birleştirilmesi sonucunda başarılı bir gelişim alanı yaratmaktır.

Toplulukları, şehir ve ülkeleri; zengin farklılıkları ve eklektik çevreleri, sürekli dönüşen sosyal, ekonomik ve çevresel değişimleri ile anlamaya çalışmakta, gündelik hayatımızın, çalıştığımız ve yaşadığımız çevrenin kalitesini geliştirmeye yönelik potansiyel oluşturan, yaratıcı ve hayal gücüne dayanan tasarım ilkelerine büyük önem vermekteyiz.

Geçmişi, yapılaşması, kültürü ve problemleri ile her çalışma alanları kendine özgüdür. Kentsel planlama ve master plan tasarımı farklı ilgileri uzlaştırma ile ilgilidir ve bir işbirliği sürecidir. Çalışmalarımız, geçmiş, günümüz ve gelecek zaman tasarım girişimlerinin kapsamlı araştırılması ile çalışma alanının ve bağlamının detaylı ön değerlendirilmesi sonucunda geliştirilmektedir.

Master plan ve kentsel tasarımlarımız vizyonu ve stratejiyi birleştirerek, zaman içerisinde başarılı gelişmeler üreten güçlü konsept tasarımları ile sonlanmaktadır.

Tüm master plan projelerine bakınız

 

© 2019 Aukett Swanke | Yasal Uyarı