Stüdyo > Kariyer

Swanke Hayden Connell Mimarlık olarak, yaratıcı ve işini tutkuyla yapan çalışma ekibimize katılmak üzere, tasarım yönü kuvvetli takım arkadaşlarıyla tanışmak isteriz.

 
Swanke Hayden Connell Mimarlık, İngiltere ve Avrupa başta olmak üzere, uluslararası platformda ilgi çekici projeleriyle kalıcı bir yer edinmiştir. Yaratıcı çözümlerimiz ve güvenilir teknik desteğimiz ile projelerimiz ödüllendirilmiş, ofisimize iyi bir saygınlık ve ün getirmiştir. Tasarımda mükemmelliği hedefleyen stüdyo ortamımız, Avrupalı ve uluslararası stüdyolarımızla bilgi alışverişi ve çalışanlarımızın çeşitliliği sayesinde zenginleşmektedir.

Ekibin kabiliyet ve yeteneklerini üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen, insan odaklı ve katılımcı bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Kariyer planlamamız, tasarım, teknik, yönetim, uzmanlık ve proje teslim alanlarında kariyer geliştirme ve destekleme fırsatlarını barındırmaktadır.

Teknik yeteneklerini ve mesleki tutkusunu, kariyerinde ve işinde mükemmelliği yakalamak için kullanan, öneri getirebilen, takım ruhuna sahip, esnek bir çalışma arkadaşıysanız ve ekibimize katılmak isterseniz, CV ve portfolyonuzu bize email olarak gönderebilirsiniz.

 

Staj

Staj başvurusu için, CV ve portfolyonuzu bize email olarak gönderebilirsiniz

 

Açık Pozisyonlar

   
 
   
   

 

 

© 2021 Aukett Swanke | Yasal Uyarı