Projeler > Microsoft

Şirket Bilgileri / Takım

Bu dinamik çalışma ortamı daha önce alışveriş merkezi olarak tasarlanmış ve kaba inşaatı tamamlanmış bir yapının içinde yer almaktadır. Yeni  ofis,  insanlar için bir  çalışma ortamı sağlamaktan çok onların ihtiyaç ve pozisyonlarına göre  esnek çalışma imkanları sağlamaktadır.

Altıgen plan formu ve merkezde yer alan atrium, bütün bina boyunca farklı departmanlar arasında görsel bağ kurmaktadır. Resepsiyon ve müşteri alanlarından başlayarak ziyaetçilerin bu interaktif ve teknoljik çalışma ortamı ile tanışması sağlanmaktadır.

Hiç bir çalışana ait kapalı ofis yer almayan ofiste, tüm masalar paylaşılmaktadır. Bunu dışında yapılan işin niteliğine göre çeşitlendirilmiş bir çok toplantı, ve sosyalleşme alanları oluşturulmuştur.  Ayrıca çalışanlar için bir kafe, spor alanı,  çatı katında toplantı odaları ve açık hava terası ve  müşteriler için tasarlanmış ürün sunumlarının yapılacağı özel odalar diğer destekleyici mekanlar olarak öne çıkmaktadır.

Bir çok farklı malzeme ve canlı renk mekanlarda  dikkatlice  kullanılırken, Microsoft markasına olan güvenin vurgulanması hedeflenmiştir.

  • İstanbul, Trkiye
  • İşveren: Microsoft
  • Alan: 6,950sqm / 75,000sqft
  • Hizmetler: İ Mimarlık
    Yenileme

Takım

© 2019 Aukett Swanke | Yasal Uyarı