Iletişim ağı > Londra

 

Aukett Swanke

Aukett Swanke olarak esnek ve etkileşimli tasarım ve proje yaklaşımı ile tanınan ödüllü bir mimari ve içmimari grubuz. Sektörler arası deneyimimizi piyasaya yön veren araştırma ve geliştirme çalışmaları ile harmanlayarak, işverenler, yatırımcılar, proje ekipleri ve kullanıcılar ile yaratıcı bir işbirliği kurmaktayız. Mükemmele ulaşmak için kolektif bir çabanın, yenilikçi, zarif ve esnek tasarımlar yaratacağına inanmaktayız. Yetenekli uluslararası ekiplerimiz, büyük ölçekli tarihi projelerden kentsel/kırsal dokuya uyumlu cesur ve yenilikçi projelere uzanan bir skalada sürdürülebilir yapılı çevrenin koruyucuları ve savunucuları olmaktadır. Çalışmalarımız kent ölçeğini etkileyen büyüklükteki masterplan projelerinden, içmimari tasarıma birçok farklı ölçeği kapsamaktadır.

Ofisimizin akademik tasarım kültürü, ekibimizdeki tüm mimar ve tasarımcıların her ölçekte yüksek kaliteli projeler üretmek amacı ile, tasarım ile işveren bütçeleri arasındaki dengeyi kurmak için gerekli bilgi alışverişini sağlamalarına yardımcı olur. Aukett Swanke, karma kullanım projeleri, ofis binaları, oteller, alışveriş merkezleri, konut, eğitim ve sağlık sektörleri, içmimari ve işyeri danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Aukett Swanke web sitesi

 

 

 

 

Veretec

Veretec birçok büyük projede yer almış ödüllü bir uygulama projesi ve mimarlık ofisidir.

Başlıca hizmetlerimiz arasında ofis, konut, alışveriş, konaklama ve eğitim yapıları alanlarında uygulama projelerinin hazırlanması, tasarım denetimi, tasarım yönetimi ve proje denetimi bulunmaktadır.

Ekibimiz nitelikli, kompleks projelerde, piyasaya yön veren yatırımcılar, mimarlar ve yükleniciler ile işbirliğinde Birleşik Krallık'ta ve uluslararası platformda büyük deneyim sahibidir.

Aynı zamanda Aukett Swanke bünyesinde bulunmak bilgi alışverişi ve disiplinlerarası çeşitlilik imkanları ile uluslararası düzeyde  bize avantaj  sağlamaktadır.

Veretec web sitesi

 

 

© 2021 Aukett Swanke | Yasal Uyarı