Iletişim ağı > İstanbul

 

 

İstanbul

1996 yılında İstanbul'da kurulan Swanke Hayden Connell Mimarlık, nitelikli tasarım ve proje yaklaşımı ile tanınan bir mimarlık ofisidir. Masterplanlama, mimarlık ve içmimarlık alanlarında uzmanlaşmış ekibi ile özellikle ofis yapıları, kentsel dönüşüm alanları, karma kullanımlı yapılar, konut projeleri ve kurumsal içmimari projeler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Tamamı Türk mimarlardan oluşan proje ekibi, fizibilite çalışmalarının başından konsept tasarıma ve uygulama projelerinin teslimine kadar tüm projelendirme sürecinde hizmet vermektedir. Müşterilerimize verdiğimiz hizmete değer katmak ve yerel ve kültürel yaklaşımı uluslararası deneyim ile birleştirmek için İstanbul ekibi 2005 yılından beri Londra'daki deneyimli yönetim ekibi ile yakın işbirliği kurmaktadır.

Projelerimizi ticari, operasyonel ve markasal hedefler bakımından derinlemesine analiz eden, işveren ile ortak çalışmaya dayalı bir tasarım anlayışımız vardır. Nihai çözümü sunmaktan çok fikirlerimizin tartışmaya açık olduğu bir proje sürecini tercih ederiz fakat aynı zamanda kapsamlı deneyimimiz ile, fikir alışverişleri neticesinde ortaya çıkan sonuçlar ile tasarıma yön veririz. Yüksek standartta sürdürülebilir projelere imza atan ofisimizin görev aldığı Levent Ofis projesi İstanbul'da Leed Gold ile ödüllendirilmiş ilk ticari yapı olmasıyla öne çıkar.
   
   

 

© 2021 Aukett Swanke | Yasal Uyarı