Iletişim ağı > Dubai

 

John R Harris & Partners 

John R Harris & Partners olarak Dubai Ofisimizi 50 yıl önce kurduk ve o günden bugüne bölgedeki birçok önemli yapıya imza attık. Bölge kültürüne, coğrafyasına, iklimine ve proje bütçelerine saygılı tasarım yaklaşımımızla Arap Emirlikleri ve diğer ortadoğu ülkelerinin gelişiminde aktif rol oynadık.

Geçmişe bakıldığında hiçbir mimari grubun Körfez bölgesinin  mimarisini şekillendirmekte JRHP kadar büyük bir etkisi olmamıştır. JRHP bölgenin mimarisini yeni Dubai bölgesinin girişinde Shk Zayed Road üzerindeki 27 katlı ikiz kulelerden oluşan JAFZA Views ile şekillendirmeye devam ediyor.

Dünyanın farklı yerlerinde, farklı kültürler ile 50 yılı aşkın deneyimimiz sonucunda, heyecan verici fakat aynı zamanda bulunduğu çevre ile uyumlu ve bütçe hedeflerini karşılayan projeler meydana getirmek için yetenek ve uzmanlığımızı yerel gereklilikler ile entegre etmeyi öğrendik. JRHP International'ın kurumsal hedefi, uluslararası düzlemde geliştirdikleri tasarım yaklaşımı ve deneyimlerini, yerel proje çözümlerine uyarlamaktır.
 
   
 

Shankland Cox

Shankland Cox mimarlık, peyzaj mimarlığı, masterplanlama, mühendislik ve proje yönetimi alanlarında uzmanlaşmış bir danışmanlık firmasıdır. 

50 yılı aşkın bir süre içinde Shankland Cox, profesyonel nitelikleri, deneyimi ve çözüm önerileri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, lider bir danışmanlık firması olmuştur. Bu temel niteliklerin proje hedeflerinin hayata geçirilimesinde kullanılması müşterilemiz tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Proje ekipleri müşterilerin spesifik beklentilerine uygun olarak, her projenin gerekliliklerine göre belirlenir. tüm projeler bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknikleri ile kalite kontrol ilkeleri dahilinde geliştirilir.

Shankland Cox web sitesi

   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2021 Aukett Swanke | Yasal Uyarı