Iletişim ağı > Abu Dabi

 

Abu Dabi

Aukett Fitzroy Robinson Abu Dabi ofisi, Corniche, Abu Dabi'deki Sheikh Mohammed bin Zayed ve Arab Monetary Fund Headquartes binalarının tasarımı için görevlendirilmesi sebebiyle kuruldu.

AFR 1980'lerdeki inşaat patlaması sırasında birçok hükümet binası ve ticari yapı projesinde yer alarak bölgede ismini duyurdu. Görev aldıkları projeler arasında Kuveyt Adalet Sarayı, Abu Dabi'deki Ulusal resmi geçit tribünleri ve 1985'de Arap Kentleri En İyi İslami Mimari ödülüne layık görülen Umman'daki Dışişleri Bakanlığı bulunmaktadır.

 

Shankland Cox

Shankland Cox mimarlık, peyzaj mimarlığı, masterplanlama, mühendislik ve proje yönetimi alanlarında uzmanlaşmış bir danışmanlık firmasıdır. 

50 yılı aşkın bir süre içinde Shankland Cox, profesyonel nitelikleri, deneyimi ve çözüm önerileri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, lider bir danışmanlık firması olmuştur. Bu temel niteliklerin proje hedeflerinin hayata geçirilimesinde kullanılması müşterilemiz tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Proje ekipleri müşterilerin spesifik beklentilerine uygun olarak, her projenin gerekliliklerine göre belirlenir. tüm projeler bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknikleri ile kalite kontrol ilkeleri dahilinde geliştirilir.

Shankland Cox web sitesi

 

© 2021 Aukett Swanke | Yasal Uyarı